Google'de Ara 1. Sınıf İlk Okuma D Sesi

1.-sinif-ilk-okuma-d-sesi.zip []

1. Sınıf İlk Okuma D Sesi dosyasını incelemektesiniz. 1. Sınıf İlk Okuma D Sesi, 3. Grup ( U K I Y S D ) bölümünde bulunmaktadır. 1. Sınıf İlk Okuma D Sesi dosyasını indirmede bir sorun yaşarsanız yorum yaparak bize bu durumu bildirirseniz seviniriz.

1. Sınıf İlk Okuma D Sesi dosyası admin tarafından yüklenilmiştir ve yayınlanmıştır. 3. Grup ( U K I Y S D ) bölümündeki diğer konulara bakmanızı tavsiye ederiz. Sitemizden veya indirdiğiniz dosyadan memnun kalırsanız, yazıya yorum yaparsanız veya sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederseniz çok teşekkür ederiz.

1. Sınıf İlk Okuma D Sesi

1. Sınıf İlk Okuma D Sesi 01.12.2015 12:33:12 tarihinde yayınlanmıştır. Dosyada veya linkte bir hata ile karşılaşırsanız bize yorumla bunu bildirirseniz hemen düzeltiriz. 3. Grup ( U K I Y S D ) kategorisinden 1. Sınıf İlk Okuma D Sesi sayfasını okudunuz. İyi çalışmalar dileriz.

Önceki konumuzda 1. Sınıf İlkokuma Yazma İnorm Sesleri Kelime Türetme Oyunu bahsetmiştik. Sonraki konumuz olan Ş Sesi Hızlı Okuma da okumanızı öneririz.
Etiketler : 1, Sınıf, İlk, Okuma, D, Sesi

Benzer Dosyalar

Yorum ekle
Adınız: *
E-Mail adresiniz: *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Kaç Adet Yeşil Nokta Vardır ? Kodu Güncelle
Cevabınızı Yandaki Alana Giriniz

Egitimindir.com Eğitimcilerin İndirme Sitesi